Blog > Komentarze do wpisu
Wzory na kartkiWiosna w pełni.Lubię każdą porę roku, ale wiosnę uwielbiam - jest taka uroczysta.Wybuchająca zieleń przykrywa wszystko,co niezbyt przyjemne dla ludzkiego oka, no i możesz kreować wokół siebie rzeczywistość - myślę o otoczeniu mojego domu, o ogrodzie. Jeśli masz inwencję co roku może wyglądać inaczej, ciekawiej, kolorowiej. No cóż, wymaga to niestety ciężkiej pracy, a takiej wokół naszego obejścia domu nie brakuje - tym bardziej, że trwa remont. W związku z tym moja twórczóść na tym blogu w okresie letnim zostanie ograniczona.

Dla  tych Wszystkich,którzy z pasją oddają się swojemu hobby także w upalne dni lata zamieszczam kilka wzorów głównie z myślą o twórczości kartkowej, ale przecież ludzka pomyśłowość jest nieograniczona, co widać na Waszych blogach.

Na karteczki imieninowo - urodzinowe można wykorzystać te wzory znalezione na zagranicznych stronach.


 

 


Coś dla dzieci można wybrać z tych wzorów. Nadają się na imieninki urodzinki i na chrzest.


A te elementy można wykorzystać na zaproszenia.Ja bardzo często modyfikuję sobie wzory, dokladam lub zastępuję jedne elementy innymi. Kiedyś wykonałam zaproszenia urodzinowe, gdzie bąbelki od szampana wyszyłam koralikami. Efekt był bardzo ciekawy.


Te wzory przydadzą się na Komunię w przyszlym roku.

Na koniec, coś na telegramy ślubne.


 

środa, 05 maja 2010, haftka54